На разі ведеться активна розробка нової версії веб-сайту. Очікуйте оновлення

Проекти

Гурток програмування

Мета проекту – створення творчого середовища для тих дітей, що мають бажання вивчати програмування та інформаційні технології. Гурток створений для учнів різного віку та різного рівня підготовки, починаючи, навіть, з початкового.

Школа олімпійського резерву

Мета проекту – робота з учнями, що мають бажання глибо вивчати програмування та інформаційні технології з можливістю в перспективі брати участь в олімпіадах різного рівня з відповідних предметів.

Інтернет олімпіада з інформаційних технологій

Дистанційне змагання з чотирирічною історією, яке щороку надає можливість усім зацікавленим учням шкіл України розв'язувати цікаві нестандартні завдання з інформаційних технологій. Змагання проводиться у двох номінаціях: «Інформаційні системи та бази даних» та «Веб-технології». У кожній з номінацій Інтернет-олімпіада проводиться у кілька етапів. Перші етапи відбуваються заочно за допомогою мережі Інтернет та сервісу itolymp. Безпосереднім організатором є Природничо-науковий ліцей № 145 м. Києва.

Зимові тренінги з програмування та інформаційних технологій

Освітній виїзний захід, що проводиться для учнів високого рівня підготовки у галузях програмування та інформаційних технологій. Основною метою зимового тренінгу є підвищення загального рівня знань та підготовки учнів до участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. До участі у Зимових тренінгах запрошуються учні, що є переможцями ІІІ-го або учасниками IV-го етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з програмування або інформаційних технологій,  а також учасники IV (фінального) етапу Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій.

По завершенню проведення тренінгу з інформаційних технологій проводиться фінальний етап IV етапу Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій.

Літні школи з програмування та інформаційних технологій

Це освітній виїзний захід, що проводиться для учнів різного рівня підготовки: від початківців до досвідчених програмістів-олімпіадчиків. Формат Літньої школи дозволяє краще засвоїти складний матеріал завдяки можливості повного «занурення» в обраний предмет та поєднанню навчальних занять з відпочинком на природі.