На разі ведеться активна розробка нової версії веб-сайту. Очікуйте оновлення

Гуртки з програмування
та інформаційних технологій

Загальна інформація

З вересня 2018 року, на постійній основі, продовжують роботу гуртки з програмування та інформаційних технологій для учнів 5 – 11 класів з різним рівнем початкової підготовки від новачків до переможців олімпіад. У зв’язку з розширенням нашої діяльності оголошується набір у нові групи, які почнуть працювати з середини вересня 2018 року. Зараз працюють учнівські групи в районі станцій метро «Виставковий Центр» та «Шулявка». Планується проведення занять в районі станції метро «Дружби народів».

У зв’язку з розширенням роботи оголошується набір у нові групи, які почнуть працювати з середини вересня 2018 року. Заняття будуть проводитися у двох різних секціях. Зареєструватися можна в кінці кожної секції. Обери свою

Секція програмування

Початківці (4 – 7 класи)

Результатом навчання початківців є вивчення основ алгоритмізації та програмування і створенні власних нескладних програм. На гуртку учні вивчають мову програмування Python.

Python є професійною мовою програмування. Однак у пропонованому курсі вона використовується тільки як засіб для створення програм побудови графічних зображень. Вбудований модуль Turtle дозволяє засобами черепашиної графіки створювати не тільки звичайні малюнки, анімацію, нескладні іграшки, а й занурюватися у світ складних математичних понять, таких як фрактальна графіка, графи тощо.

Початківці (7 – 11 класи)

Пропонується вивчення мови програмування C++ для учнів, що бажають навчитися програмувати та розв’язувати алгоритмічні задачі.

Мета курсу: дати учням базові поняття мови програмування – типів даних, команд повторення, розгалуження, підпрограм тощо та навчити розв’язувати базові алгоритмічні задачі.

Базовий рівень програмування

Пропонується поглиблене вивчення мови програмування C++ для учнів, що мають навики програмування та вже знайомі з базовими поняттями мови програмування C++.

Алгоритми і структури даних

Пропонуються заняття для учнів, що мають навички програмування олімпіадного рівня та бажають поглибити свої вміння в розв’язанні складних задач. В рамках курсу будуть розглядатися такі теми, як сортування, двійковий та трійковий пошук, комбінаторика, методи організації перебору, динамічне програмування, теорія графів, теорія ігор і т. п.

Реєстрація

Секція інформаційних технологій

Інформаційні системи та бази даних

В час стрімкого розвитку інформаційних технологій інформаційні системи заполонили всі сфери повсякденного життя: від персональних сайтів і до інтерактивних систем для банків, залізниць, керівних органів. Центральне місце у сфері створення інформаційних систем відведене базам даних та знань, за допомогою яких будується все, що ми бачимо в Інтернеті і не тільки. Заняття цього гуртка допоможуть оволодіти основами побудови баз даних, запитів до них на основі мови SQL, а також ознайомлять з методами створення інформаційних систем в спеціалізованих програмах пакету Microsoft Office – Excel та Access. Секція розрахована на учнів 9-11 класів та дорослих.

Веб-технології

Мета роботи гуртка навчити учнів створювати сайти, використовуючи різноманітні засоби HTML, CSS та JavaScript, фреймворки, бібліотеки тощо. Секція розрахована на учнів 9-11 класів та дорослих.

Реєстрація

Місце проведення

Коворкінг «неРабочего место»
м. Київ, Голосіївский просп., 132, 14-й поверх (поруч з метро Виставковий центр)
Коворкінг «неРабочее место»
Переглянути на карті
вул. Смоленська, 4
м. Київ, вул. Смоленська, 4a (поруч з метро Шулявська)
Переглянути на карті
вул. Глазунова 4/47
м. Київ, вул. Глазунова 4/47, в приміщенні клубу спортивного бриджу (поруч з метро Дружби Народів)
Переглянути на карті

Восени 2018 року оголошується набір на заняття, що будуть проходити в містах Обухові та Українці.

Вартість занять

Орієнтовна вартість занять — 900 гривень в місяць